Potrzebny catering na święta ? W tym wyjątkowym Świątecznym okresie nie szukaj w sklepach produktów do przygotowania świątecznych potraw, #zostanwdomu i zamów ulubione potrawy przez internet, a my dostarczymy je pod drzwi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Cosmopolitan Evenst&Catering.  Catering na święta z dostawą do domu, już dostępny na naszej stronie.

W naszym sklepie online, znajdą Państwo świąteczne przekąski finger food, jak również ciasta i tradycyjne świąteczne potrawy.( oferta do pobrania w sekcji Święta )

Nasze świąteczne zestawy przekąsek  Christmas PartyBox to idealne rozwiązanie dla osób które chcą spędzić Święta z bliskimi przy stole, a nie w kuchni.

Przy doborze smakowitego asortymentu wchodzącego w skład zestawów, istotna dla nas była jakość oraz smak. Nasze kompozycje stanowią połączenie tradycji z nowoczesną formą podania.

W naszej firmie równie istotne co doznania smakowe naszych potraw, jest bezpieczeństwo Zarówno Państwa jak i nasze.  Nasze procedury są zgodne z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej , przepisami prawa jak i zaleceniami WHO.

Zamówienia na zestawy świąteczne Cosmopolitan Christmas Box przyjmujemy :

Od dnia do dnia 17.12.2021.

Dostawy realizowane będą zgodnie z ustaleniami podczas procesu zamawiania, nie później niż do godziny 13:00 w dniu 24.12.2021.

W przypadku potrzeby modyfikacji asortymentu, której nie przewidują zestawy w naszym sklepie lub pojawienia się dodatkowych pytań  prosimy o kontakt mailowy catering@cosmopolitanevents.pl.

W razie potrzeby możemy dostarczyć stoły i krzesła wraz z nakryciami oraz niezbędną porcelanę.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości, tak by oferta spełniła wszystkie oczekiwania.

Zamów catering na święta z dostawa do domu od Cosmopolitan i zaskocz swoich gości jakością i smakiem.