Zapraszamy do strefy PartyBox. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i z  zamawiaj catering pewnością szybciej i łatwiej.

Zaproponowane kompozycje croissantów oraz tartinek to idealne rozwiązanie na poranne spotkania biznesowe. Zamów zestawy fingerfood i antipasti na imprezę domową i ogranicz czas spędzony w kuchni. Nasze godne uwagi PartyBoxy są bardzo efektowne i przede wszystkim bardzo smaczne.

Skorzystaj z oferty naszego sklepu online i ciesz się bez wątpienia smacznym, zdrowym i kolorowym cateringiem.

 • Antipasti - coś na start imprezy

  Antipasti - coś na start imprezy

  Antipasti to nic innego niż przystawki podawane przed głównym posiłkiem. Zestaw Antipasti skomponowaliśmy z zarówno smacznych wędlin oraz kiełbas. Dodatkowo zawiera wybór wyjątkowych serów oraz dodatków w postaci owoców. Nasz PartyBox będzie idealnym wstępem do dalszego biesiadowania. 
 • FingerFood - idealne na jeden kęs

  FingerFood - idealne na jeden kęs

  Mieszczące się w dłoni, idealne na jeden kęs-tak najszybciej można opisać Finger Food. Te małe, kolorowe, smaczne i atrakcyjnie wyglądające przekąski są uniwersalne w zastosowaniu. Magą być przystawką lub głównym poczęstunkiem podczas uroczystości rodzinnej, wystawnego bankietu lub swojskiego garden party. Są bardzo efektowne oraz zjawiskowo prezentują się na stołach, a co najważniejsze - są wyjątkowo smaczne. Dużą zaletą cateringu…
 • Tartinki - klasyk w nowej oprawie

  Tartinki - klasyk w nowej oprawie

  Tartinki- mini kanapki, które idealne sprawdzą się zarówno na imprezie jak również porannym spotkaniu biznesowym. Nasze zestawy PartyBOX skomponowaliśmy na bazie rożnego rodzaju pieczywa oraz dodatków. Z pewnością zaspokoją głód zarówno wegetarian jak i zwolenników mięsnych przysmaków.