Oferta biznesowa

W naszej firmie Cosmopolitan Events&Catering wierzymy, że niezależnie od okoliczności, budżetu i miejsca jedzenie powinno nie tylko smakować niesamowicie, ale również być pięknie i nowocześnie podane.

SMACZNY CATERING BIZNESOWY

Dlatego starając się nadążać za światowymi trendami cateringowymi, dokładamy wszelkich starań, aby nasza propozycja była interesująca i spełniała Państwa najdrobniejsze życzenia i oczekiwania. Ludzie kreujący nasz Smaczny Catering to bez wątpienia profesjonaliści.

Potrafimy przygotować każdy rodzaj imprezy – wyjątkowe przyjęcia, spotkania biznesowe i niezapomniane garden party. Każda z okazji wymaga odpowiedniego, często spersonalizowanego menu, profesjonalnej obsługi i efektu końcowego, który w pełni zaspokoi wymagania organizatorów. 

Kolacja w formie bufetowej to częsty wybór naszych klientów, który idealnie sprawdza się przy okazji zarówno imprez w gronie najbliższych, jak i dużych imprez firmowych. 

Uroczyste gale często przybierają formę zasiadaną. Dzięki temu nasi kelnerzy mają okazję zaprezentować swoje doświadczenie, a kucharze swój kunszt, co widać na talerzach naszych gości.

Nasza szeroka oferta cateringowa to także coraz bardziej popularne śniadania biznesowe oraz aromatyczne przepełnione pysznymi i zjawiskowymi słodkościami przerwy kawowe. Obsługujemy imprezy plenerowe, zarówno małe grill party w przydomowych ogródkach, jak również punkty sprzedażowe podczas imprez masowych. Małe uroczystości rodzinne czy duże eventy, każde zlecenie jest okazją do poznania nieograniczonych możliwości naszej firmy. Smaczny Catering na event- sprawdź nas, a my sprawimy, że Twoi goście będą prosili o dokładkę.

Konferencje

Śniadania biznesowe

Przerwy kawowe

Imprezy plenerowe

Imprezy świąteczne

Kolacje bufetowe

Lunche firmowe

Koktajl party

BAR SERWIS

W naszej ekipie nie posiadamy Humphrey’a Bogart’a mieszającego drinki. Poziom wyszkolenia i elegancja naszych barmanów i zjawiskowych barmanek na długo pozostaną w pamięci Twoich gości. Eleganckie i nowoczesne bary mobilne pomogą podnieść rangę Twojego wydarzenia.

Ale to nie wszystko ponieważ nasza kolejną specjalnością staje się, coraz bardziej popularna podczas eventów, kawa. To ona towarzyszy nam podczas całego dnia zarówno podczas spotkań biznesowych, konferencji, targów, wesel czy imprez integracyjnych. Podczas eventów nasi bariści pracują na ekspresach renomowanych firm. W związku z tym nasz sprzęt jest niezawodny i bardzo wydajny.  Posiadamy również nowoczesne świecące bary RGB. To kolejny atut pozwalający nam świadczyć profesjonalny catering kawowy. 

Jeżeli chcą Państwo zagospodarować stoisko podczas targów i spowodować by wyróżniało się spośród innych, a gości zachęcić do odwiedzin aromatem świeżo mielonego ziarna i filiżanką pysznej kawy – zapraszamy do współpracy.

Nasz personel jest gotowy do pracy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Kryzysowe sytuacje i presja czasu nie stanowią dla nas najmniejszego problemu.

Nasze referencje to nasza duma - sprawdź je A jeśli szukasz sprawdzonej firmy, smaczny catering, profesjonalnego podejścia do klienta, obsługi na najwyższym poziomie...