Smaczny Catering Biznesowy i okolicznościowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na smaczny catering marki Cosmopolitan Events&Catering! Oferujemy najwyższy poziom usług!

Starając się nadążać za światowymi trendami cateringowymi, dokładamy wszelkich starań, aby nasza propozycja była interesująca i spełniała Państwa najdrobniejsze życzenia i oczekiwania. Ludzie kreujący nasz Smaczny Catering to bez wątpienia profesjonaliści. Potrafimy przygotować każdy rodzaj imprezy – wyjątkowe przyjęcia, spotkania biznesowe i niezapomniane garden party. Każda z okazji wymaga odpowiedniego, często spersonalizowanego menu, profesjonalnej obsługi i efektu końcowego, który w pełni zaspokoi wymagania organizatorów. 

Kolacja w formie bufetowej to częsty wybór naszych klientów, który idealnie sprawdza się przy okazji zarówno imprez w gronie najbliższych, jak i dużych imprez firmowych. 

Uroczyste gale często przybierają formę zasiadaną. Dzięki temu nasi kelnerzy mają okazję zaprezentować swoje doświadczenie, a kucharze swój kunszt, co widać na talerzach naszych gości.

Nasza szeroka oferta cateringowa to także coraz bardziej popularne śniadania biznesowe. Obsługujemy imprezy plenerowe, zarówno małe grill party w przydomowych ogródkach, jak również punkty sprzedażowe podczas imprez masowych. Małe uroczystości rodzinne czy duże eventy, każde zlecenie jest okazją do poznania nieograniczonych możliwości naszej firmy. Smaczny Catering na event- sprawdź nas, a my sprawimy, że Twoi goście będą prosili o dokładkę.

PartyBox w sklepie online z dowozem

Sklep online Cosmopolitan Events&Catering wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które potrzebują smacznego i sprawdzonego cateringu. Specjalnie skomponowane Cosmopolitan PartyBoxy z wyszukanymi przekąskami finger food urozmaicą każdą uroczystość.

Nasz sklep online to miejsce gdzie znajdziesz także zestawy obiadowe dla całej rodziny. Dodatkowo w ofercie znajduje się również dużo słodkich, kolorowych i przepysznych przysmaków. Nasze torty to wizualne arcydzieła. Zaspokoją one bez wątpienia gusta pragnących niepowtarzalnego smaku łasuchów.

W naszej firmie kierujemy się dewizą ,,Nie ma na świecie bardziej szczerej miłości, niż miłość do jedzenia”.  Zgodnie z nią gwarantujemy najlepsza jakość i niepowtarzalny smak cateringu w połączeniu z profesjonalną i sprawną obsługą.

Kuchnia innowacyjna z elementami kuchni molekularnej

Chcesz by zorganizowany przez Ciebie firmowy event lub rodzinne spotkanie w domowym zaciszu pozostał na długo w pamięci Twoich gości? Pragniesz czegoś nowego i znudziło Ci się tradycyjne podejście do cateringu i serwowanych potraw? Znamy się na tym i z pewnością możemy w tym pomóc.

Naszą propozycją i jednocześnie rozwiązaniem jest kuchnia molekularna. To wyższy poziom wiedzy o zjawiskach fizycznych i chemicznych, które zachodzą również w kuchni. Przy jej tworzeniu używamy wyłącznie naturalnych składników. Zjawiskowy wygląd potraw nadajemy dzięki niespotykanym na co dzień metodom obróbki produktów.

Kuchnia molekularna podąża w zgodzie z aktualnymi trendami jakimi są m.in powrót do zdrowych i naturalnych potraw.

Do obróbki dań używamy ciekłego azotu, który nie wpływa na walory smakowe  i odżywcze potraw. Przy tym jest to szczególnie widowiskowy rodzaj kuchni. 

Na przygodę z kuchnią molekularną, w którą pragniemy zabrać Ciebie i Twoich gości czuwać będzie współpracujący z nami Marek Kropielnicki. Jego doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą  gwarantuje najwyższy poziom i niezapomniane doznania. Gwarantujemy niepowtarzalny smak i wrażenia wizualne serwowanego cateringu molekularnego.

 

Bar Serwis

W naszej ekipie nie posiadamy Humphrey’a Bogart’a mieszającego drinki. Poziom wyszkolenia i elegancja naszych barmanów i zjawiskowych barmanek na długo pozostaną w pamięci Twoich gości. Eleganckie i nowoczesne bary mobilne pomogą podnieść rangę Twojego wydarzenia.

Ale to nie wszystko ponieważ nasza kolejną specjalnością staje się, coraz bardziej popularna podczas eventów, kawa. To ona towarzyszy nam podczas całego dnia zarówno podczas spotkań biznesowych, konferencji, targów, wesel czy imprez integracyjnych. Podczas eventów nasi bariści pracują na ekspresach renomowanych firm. W związku z tym nasz sprzęt jest niezawodny i bardzo wydajny.  Posiadamy również nowoczesne świecące bary RGB. To kolejny atut pozwalający nam świadczyć profesjonalny catering kawowy. 

Jeżeli chcą Państwo zagospodarować stoisko podczas targów i spowodować by wyróżniało się spośród innych, a gości zachęcić do odwiedzin aromatem świeżo mielonego ziarna i filiżanką pysznej kawy – zapraszamy do współpracy.

Nasz personel jest gotowy do pracy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Kryzysowe sytuacje i presja czasu nie stanowią dla nas najmniejszego problemu.

Nasze referencje to nasza duma – sprawdź je. A jeśli szukasz sprawdzonej firmy, smaczny catering, profesjonalnego podejścia do klienta, obsługi na najwyższym poziomie…