Szukasz miejsca na spotkanie rodzinne lub biznesowe? Ma być kameralnie, blisko centrum , z dostępem do parkingu oraz z dala od wielkomiejskiego gwaru? Chcesz mieć zapewniony przepyszny catering oraz obsługę? Mamy idealne miejsce dla Ciebie!

60m2 ogródek do aranżacji według Twoich potrzeb

unikalna główna 75m2 sala na Twoje spotkanie

25m2 sala

Hall wejściowy


Komfortowe toalety

100 m2 powierzchni do wykorzystania w dowolnej konfiguracji

Serdecznie zapraszamy do organizacji imprez rodzinnych i biznesowych w naszej kameralnej  przestrzeni eventowej, zlokalizowanej w centrum Warszawy.
 
Dysponujemy przestronnym ( ok. 100 m2 ) wnętrzem, urządzonym prosto i nowocześnie. Sala główna o powierzchni 75 m2 , jest klimatyzowana i wyposażona w nagłośnienie konferencyjne, mikrofon oraz rzutnik.  Mniejsza przestrzeń o powierzchni 25m2 może pełnić funkcje  garderoby, zaplecza lub strefy z cateringiem . Do dyspozycji gości przeznaczony jest także hol, gdzie mogą znajdować się stoły koktajlowe.
Jasne kolory, motywy roślinne i stylowe oświetlenie tworzą klimatyczne i przyjazne miejsce.
 
Z przyjemnością zaoferujemy Państwu specjalnie skomponowane pod kątem potrzeb menu, wyjątkowe dekoracje stołów, nagłośnienie i oświetlenie oraz profesjonalną obsługę.

100 m2 dla gości

Klimatyzowana sala

Nagłośnienie

Projektor

Catering

Parking

Idealne miejsce na spotkanie

5/5

UROCZYSTOŚci RODZINNE

5/5

Idealne miejsce na kameralne uroczystości do 50 os. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą  cateringu na chrzciny, komunie, urodziny czy też konsolacje.

KAMERALNE Przyjęcia weselne

5/5

Nasza przestrzeń pomieści w zależności od sposobu usadzenia gości do  50 os. W naszej ofercie menu serwowane oraz propozycje bufetowe. Foto-budka, zjawiskowe i pyszne torty weselne, muzyka w tle lub dj. Sprawdź nasze możliwości.

Szkolenia, śniadania biznesowe i warsztaty Produktowe

5/5

Konferencyjne nagłośnienie, mikrofon, rzutnik oraz aromatyczna kawa i pyszny lunch sprawi, że nasza klimatyzowana przestrzeń będzie idealnym miejscem na szkolenie firmowe, warsztaty produktowe czy też rekrutacje.

Zorganizuj spotkanie w naszej kameralnej sali i zasmakuj wyśmienitego cateringu.

Nie czekaj, już dziś sprawdź wolne terminy.

Gdzie znaleźć naszą salę? Najedź na mapę i zobacz jak blisko Ciebie.