O nas

Prawdopodobnie najlepszy catering, tworzony z miłości do jedzenia i pasji do gotowania

Jesteśmy dumnymi dostawcami niezapomnianych doświadczeń kulinarnej przyjemności.
Nasza pasja do gotowania oraz dbałość o najmniejsze detale sprawiają, że w tłumie firm cateringowych Cosmo oferta jest prawdopodobnie najsmaczniejsza. Naszym największym atutem jest zespół doświadczonych kucharzy, którzy z wielką kreatywnością skomponują wyjątkowe menu dostosowane do Twoich preferencji i wymagań. Oferujemy nie tylko najwyższą jakość smaku, ale również estetykę i elegancję w serwowanych potrawach. Nasze zobowiązanie do wykorzystywania tylko świeżych i najwyższej jakości składników sprawia, że nasze dania są nie tylko smaczne, ale również zdrowe oraz pożywne i świetnie się prezentują. Elastyczność i profesjonalizm są naszymi kluczowymi cechami, które pozwalają nam doskonale dostosować się do każdego wydarzenia, od kameralnych spotkań po wielkie bankiety. Jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i z pewnością dostarczymy Tobie niezapomniane wrażenia kulinarne, które zachwycą gości na długo. Zapraszamy do współpracy z Cosmopolitan Events & Catering, by razem stworzyć niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie. Zapraszamy do współpracy!

Podczas dużych i skomplikowanych realizacji na każdym etapie wspierają nas ,,eventowi przyjaciele”. To specjaliści w swoich dziedzinach, do których mamy pełne zaufanie, poparte latami współpracy. Współpracując z nami masz pewność realizacji zamówienia od początku do końca, bez zbędnych pośredników i na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w organizacji szeroko pojętego cateringu biznesowego oraz cateringu okolicznościowego. Sprawne rozstawienie przerwy kawowej w siedzibie klienta, dostarczenie świetnie wyglądających i co najważniejsze smacznych przekąsek –finger food menu  oraz przygotowanie lunchu biznesowego to dla nas chleb powszedni. Z przyjemnością pomożemy także w organizacji garden partyurodzinowego przyjęcia, jak również świątecznego cateringu

Ty budujesz kontakty i relacje międzyludzkie, my pomagamy Ci wypełnić przestrzeń nowych i starych znajomości świetnym jedzeniem, wysmakowanymi drinkami i zaangażowaniem naszych kelnerów i barmanów. Na salony wchodzimy ze srebrnymi tacami w rękach, pokazy barmańskie wykonują prawdziwi pasjonaci, którzy urodzili się z shakerem w dłoni, a nasze live cooking to nie tylko smakowy, ale też wizualny kunszt.

Poznaj nasz fantastyczny catering! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufaj

Najlepszym

lat doświadczeń w branży założycieli firmy
0 +
Wyjątkowo zgrana kadra profesjonalistów z pasją
0
Niezapomnianych eventów miesięcznie
0 +
Zadowolonych klientów - dodać Ciebie?
0

Oferta biznesowa

Bankiety
Koktajle
Imprezy
Konferencje
Śniadania
Pikniki

Oferta okolicznościowa

Chrzciny
Komunie
Boże Narodzenie
Wesela
Urodziny
Wielkanoc
Chrzciny
Komunie
Boże Narodzenie
Wesela
Urodziny
Wielkanoc

Oferta okolicznościowa

Nasze główne atuty to pyszne jedzenie, świetni kucharze a ponadto:

Nowoczesny sprzęt

Autorskie fingerfood menu

Certyfikowani barmani i kelnerzy

Elastyczne podejście do klienta i jego potrzeb

Własna flota samochodów chłodniczych

Bezkonkurencyjna jakość vs cena

Wieloletnie doświadczenie

Ogólnopolski zasięg

Opinie

Chcesz otrzymać wycenę naszych usług? Zostaw nam wiadomość.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów