„Nie ma na świecie bardziej szczerej miłości,
niż miłość do jedzenia.”

GEORGE BERNARD SHAW

O nas

Prawdopodobnie najlepszy catering, tworzony z miłości do jedzenia i pasji do gotowania

Cosmopolitan Events&Catering to nowoczesność i profesjonalizm. Naszą misją jest pasja do gotowania oraz radość z kolejnych udanych realizacji eventowych.

Podczas dużych i skomplikowanych realizacji na każdym etapie wspierają nas ,,eventowi przyjaciele”. To specjaliści w swoich dziedzinach, do których mamy pełne zaufanie, poparte latami współpracy. Współpracując z nami masz pewność realizacji zamówienia od początku do końca, bez zbędnych pośredników i na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w organizacji szeroko pojętego cateringu biznesowego oraz cateringu okolicznościowego. Sprawne rozstawienie przerwy kawowej w siedzibie klienta, dostarczenie świetnie wyglądających i co najważniejsze smacznych przekąsek –finger food menu  oraz przygotowanie lunchu biznesowego to dla nas chleb powszedni. Z przyjemnością pomożemy także w organizacji garden partyurodzinowego przyjęcia, jak również świątecznego cateringu

Ty budujesz kontakty i relacje międzyludzkie, my pomagamy Ci wypełnić przestrzeń nowych i starych znajomości świetnym jedzeniem, wysmakowanymi drinkami i zaangażowaniem naszych kelnerów i barmanów. Na salony wchodzimy ze srebrnymi tacami w rękach, pokazy barmańskie wykonują prawdziwi pasjonaci, którzy urodzili się z shakerem w dłoni, a nasze live cooking to nie tylko smakowy, ale też wizualny kunszt.

Poznaj nasz fantastyczny catering! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufaj
Najlepszym
Oferta

Bankiety

Konferencje

Koktajle

Śniadania

Imprezy

Pikniki

Chrzciny

Wesela

Komunie

Urodziny

Boże Narodzenie

Wielkanoc

Nasze główne atuty to pyszne jedzenie, świetni kucharze a ponadto

Nasze atuty
Opinie