Znakomici Profesjonaliści

Mimo, że zdecydowana większość referencji pochodzi od firm, zapewniam że Cosmopolitan Events & Catering doskonale spisują się także na uroczystościach domowych! Zestawy dostępne w Sklepie PartyBox są wyśmienite – przepyszne i cudnie podane! Zachwyca również pełen profesjonalizm i elastyczność obsługi – dekoracja tarty czekoladowo-wiśniowej (uczta dla podniebienia!) była robiona na indywidualne zamówienie – miała przypominać ogród. Efekt końcowy był oszałamiający! Tarta „odbyła” godzinną sesję zdjęciową zanim została pokrojona. Wszystko dostarczono na czas, zgodnie z zamówieniem.
Ekipa Cosmopolitan Events & Catering jest perfekcyjna w swojej branży pod każdym względem! Z całą pewnością będziemy do nich wracać i stanowczo polecać innym!

Joanna

Więcej niż magia

Z referencji na stronie, od znajomych i opinii innych klientów w zasadzie wiadomo czego się spodziewać – pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo. Prawda przechodzi jednak najśmielsze oczekiwania! Poezja smaku i najwyższe doznania kulinarne oraz fachowa pomoc i punktualność – pełen profesjonalizm! Gdyby Przewodnik Michelin przyznawał gwiazdki za catering, z pewnością Cosmopolitan dostałby maksimum. Od nas WIELKIE dzięki za pomoc przy organizacji eventów i przepyszne jedzenie. Wracamy do Was niebawem!

Karol Orzechowski
Starlogic

Współpracujemy od 2018 roku. Cosmopolitan zapewnia poczęstunek na naszych imprezach firmowych oraz catering dla pasażerów naszych samolotów w lotach VIP. Jedzenie pycha, obsługa pro i zawsze niezawodna. Z przyjemnością mogę polecić Cosmopolitan z pełnym przekonaniem do jakości i wysokiego poziomu ich usług

Maciej Kowalczyk

Jest mi niezmiernie miło zarekomendować

Jest mi niezmiernie miło zarekomendować firmę Cosmopolitan Events&Catering, jako wspaniałego realizatora i dostawcę usług cateringowych podczas festiwali muzycznych organizowanych przez naszą firmę.

W czasie wieloletniej współpracy z Cosmopolitan Events&Catering, wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o rozumieniu naszych potrzeb, staranności oraz najwyższej jakości wykonywanej usługi.

Cosmopolitan Events&Catering z wielką dbałością aranżował strefy VIP oraz obsługiwał backstage podczas festiwali muzycznych mając pod opiekę nawet do 800 gości.

Pragniemy również wspomnieć o profesjonalnej organizacji i bardzo przyjemnym oraz bezproblemowym procesie przygotowywania oferty. Logistyka i obsługa nawet 800 osób jednocześnie nie sprawiała firmie żadnych trudności. Dzięki elastyczności i pomysłowości pracowników Cosmopolitan Events&Catering udało się w miłej atmosferze przeprowadzić wszystkie konieczne etapy, zaczynając od wyboru dań, poprzez negocjacje cenowe, szczegóły logistyczne, smak serwowanych dań, aż po profesjonalną obsługę podczas samych festiwali.

Nasze doświadczenia we współpracy z Cosmopolitan Events&Catering skłaniają nas do kontynuowania naszych wspólnych działań i jednocześnie pozwalają nam rekomendować usługę Cosmopolitan Events&Catering wszystkim zainteresowanym najwyższą jakością usług cateringowych.

Błążej Gajowniczek
World Media
Centrum sztuki fort sokolnickiego

Marka Cosmopolitan Events&Catering  już od ponad roku zapewnia usługi gastronomiczne dla naszej spółki, zaspakajając potrzeby kulinarne naszych klientów podczas wydarzeń organizowanych w Forcie Sokolnickiego.

Jest nam niezmiernie miło polecić Cosmopolitan Events&Catering  jako bardzo solidnego i otwartego na wszelkie propozycje podwykonawcę.

Menu proponowane na różnego rodzaju wydarzenia jest urozmaicone, nowoczesne a sposób podania podkreśla najwyższą jakość świadczonych usług cateringowych. Obsługa jest fachowa, profesjonalna oraz zawsze uśmiechnięta i uprzejma.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje elastyczność, jaką wykazywał się cały zespół oraz nieustający optymizm podczas wspólnych realizacji.

Katarzyna Bijas
Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego – Prezes
Ciech

W imieniu spółki Ciech S.A miło mi zarekomendować firmę Cosmopolitan Events&Catering , jako sprawdzonego dostawce usług cateringowych. Proponowane menu jest zawsze różnorodne i spełnia nasze oczekiwania zarówno pod względem smakowym jak i estetycznym. Dodatkowym atutem dla nas jako klienta jest elastyczne podejście, łatwa i przyjazna komunikacja oraz dbałość o wysoki poziom oferowanych usług. Doświadczenie podczas współpracy z marką Cosmopolitan Events&Catering przekonuje nas do jej kontynuacji przy kolejnych projektach z zakresu wydarzeń oraz dostarczania cateringu.

Aneta Olszewska
Kierownik Zespołu Obsługi Zarządu i Administracji

Profesjonalne podejście, kulturalna obsługa ,terminowość

BCC

Profesjonalne podejście, kulturalna obsługa ,terminowość oraz najwyższa jakość cateringu – to opis naszej współpracy z marką Cosmopolitan Events &Catering. Zarówno kuchnia ciepła, jak i zimne przekąski finger food są zawsze urozmaicone, bardzo smaczne, podane w sposób nowoczesny i elegancki. Bardzo ważnym elementem usług firmy jest wysoka jakość użytych produktów .

Ze względu na dotychczasową współpracę z pełną odpowiedzialnością rekomenduję usługi Firmy innym partnerom biznesowym

Mieczysław Stoczewski
Business Centre Club – Dyrektor Klubu
catering warszawa klub level 27

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi firmy cateringowej Cosmopolitan Events&Catering. Z przyjemnością stwierdzamy, że firma rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań zapewniając usługi na najwyższym poziomie. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że wspomniana firma doskonale poradzi sobie z usługami w podobny zakresie. Rekomenduje markę Cosmopolitan Events&Catering  jako godnego zaufania partnera cateringowego.

Dor Levitan
Club 27- Właściciel

Uniqa

uniqa

Pragniemy zarekomendować usługi firmy Cosmopolitan Events & Catering jako sprawdzonego oraz dbającego o wysoką jakość dostawcę cateringu. Podczas naszej współpracy menu zaproponowane przez firmę za każdym razem było dopasowane indywidualnie do naszych potrzeb, a jakość podania i walory smakowe wychodziły ponad oczekiwania. Polecamy firmę ze względu na dotychczasową dobrą współpracę i profesjonalne podejście do klienta.

Wiceprezes Zarządu
Uniqa

Serdeczne podziękowania dla Cosmopolitan Events

task force

Serdeczne podziękowania dla Cosmopolitan Events za wszystkie dotychczasowe realizacje. Zawsze terminowo, zawsze smacznie, zawsze profesjonalnie i zawsze na najwyższym poziomie. Z największą przyjemnością polecamy współpracę z Wami, ponieważ nie często zdarza się takie zaangażowanie i wyczucie oczekiwań Klientów.

Marcin Woźniak
Task Force

W 100 % polecam Cosmopolitan:-profesjonalizm-rzetelność-dokładność-super

ambasador

W 100 % polecam Cosmopolitan Events& Catering: -profesjonalizm -rzetelność -dokładność -super organizacja.

 

Jacek Grabowski
AMBASADOR

COI

COI

Firma Cosmopolitan Events&Catering to usługodawca godny polecenia. Stwierdzamy rzetelne wywiązywanie się z zamówień i usług na bardzo wysokim poziomie. Współpraca to nie tylko smakowite potrawy ale także bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta. Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi tego partnera.

Dyrektor
Centralny Ośrodek Informatyki

Drodzy, kolejna wspólna realizacja za nami

work & fun

Drodzy, kolejna wspólna realizacja za nami – bardzo wielkie dzięki za profesjonalizm, elastyczność oraz indywidualne podejście – efekt jak zawsze rewelacyjny 🙂 Kolejny raz było smacznie i pięknie. Kolejny raz Wasze doświadczenie przyczyniło się do tego, że nasi Goście wyszli z eventu zachwyceni.
Dziękuję i z niecierpliwością czekam na następne wspólne realizacje 🙂

Joanna Lizak

Ogromne podziękowania

Ogromne podziękowania CosmopolitanEvents za wielkie serce i wsparcie naszej imprezy charytatywnej dla Marleny. Catering dla artystów super🥪🍔🌯🍅. To cudowne że są ludzie, którzy tak bezinteresownie potrafią pomoc😘#MamFakaDlaGlejaka #PomagamyMarlenie

Patrycja Mihalovits

Serdeczne podziękowania

eurozet

Z firmą Cosmopolitan Events&Catering współpracowałam pierwszy raz przy okazji firmowego spotkania wigilijnego. Z pełnym przekonaniem polecam usługi świadczone na wysokim poziomie. Współpracę z Panem Bartoszem mogę określić kilkoma słowami: szybka reakcja (chociaż było mało czasu do realizacji eventu), elastyczne podejście i dostosowanie zamówienia do naszych potrzeb. Wszystkie potrawy wyglądały tak, że „cieszyły oko” a CO NAJWAŻNIEJSZE!!!! jakość podania i odczucia smakowe przeszły moje oczekiwania. Z pełną świadomością polecam firmę Cosmopolitan Events&Catering jako dostawcę rzetelnego, reprezentującego wysoki poziom i jakość dostarczonego cateringu. Dziękuje również obsłudze kelnerskiej , która była bardzo pomocna i uśmiechnięta.

Monika Mirska

Sprawdzona i godna polecenia firma cateringowa

Kino Luna

Z firmą Cosmopolitan Events&Catering mieliśmy okazję współpracować już parokrotnie. Szybka reakcja, elastyczne podejście , wysoki poziom usługi a następnie jej realizacja zgodnie z ustaleniami to wszystko daje poczucie bardzo dobrze wybranego partnera cateringowego.Oferowane menu jest zawsze urozmaicone, smaczne i podane w bardzo atrakcyjny sposób. Dodatkowym atutem firmy Cosmopolitan Events&Catering jest fachowa i sympatyczna obsługa dbająca na każdym etapie realizacji o czystość bufetów  jak również o naszych gości . Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Cosmopolitan Events&Catering jako sprawdzoną i reprezentująca najwyższy poziom firmę cateringową

Magdalena Borgus PR i Marketing Manager
Projekt Kino Sp.z o.o

Szczerze polecamy!

Polecam! Mieliśmy przyjemność współpracy przy okazji jubileuszu magazynu „Świat Motocykli” – jedzenie było pyszne, elegancko podane, a obsługa fantastyczna. Szczerze polecamy!

Monika Harwas
Świat Motocykli

Air Dispatch

air dispatch

Pragniemy zarekomendować firmę Cosmopolitan events&catering jako podwykonawcę godnego zaufania, z którym współpraca przebiega w życzliwej atmosferze. Menu zaproponowane przez firmę było urozmaicone, bardzo smaczne i za każdym razem doskonale trafiało w gust naszych gości. Forma podania potwierdza najwyższa jakość świadczonych usług. Obsługa była bardzo profesjonalna i dyskretna. Z przyjemnością stwierdzam, że firma rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Specjalista ds. Kadr
Air Dispatch

Marvipol development

marvipol

Chcielibyśmy podziękować zespołowi z Cosmopolitan Events & Catering za sprawną obsługę kulinarną podczas organizacji konferencji Marvipol Development. Nietuzinkowe i rzetelne podejście do zlecenia to cecha wyróżniająca najlepsze firmy cateringowe działające w branży na rynku. Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi tego partnera.

Marvipol development

Zaangażowanie i świetny kontakt

studenckie forum BCC

Z przyjemnością nawiązałam współpracę z firmą Cosmopolitan Events & Catering przy wyborze kateringu dla wolontariuszy Fundacji podczas zjazdu koordynatorów ogólnopolskich projektów oraz pionów. Firma, jak i Pan Bartosz stojący na jej czele, wykazał się ogromnym zaangażowaniem oraz cierpliwością przy ułożeniu menu zarówno dla wegetarianów, osób, które nie mogą spożywać laktozy i miłośników mięsnych potraw. Ponadto jedzenie zostało dostarczone punktualnie w bardzo praktycznych opakowaniach. Smak? Bezbłędny! Wyśmienite dobranie smaków. Zdecydowanie polecam współpracę!

Izabela Lesiewicz

Catering godny polecenia. Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa

Dziękujemy firmie Cosmopolitan Events&Catering za organizację strefy cateringowej podczas naszego eventu. Jedzenie było bardzo smaczne, dostarczone menu zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Obsługa kelnerska była fachowa oraz bardzo miła. Wszystkie ustalenia przed eventem przebiegły sprawnie. Z pewnością rekomendujemy Cosmopolitan Events&Catering jako firmę wiarygodną i gwarantującą wysoki poziom świadczonych usług.

Konrad Kojda

b.friend

bfreind

Cosmopolitan events&catering to firma, z którą mieliśmy okazje współpracować już parokrotnie. Firma w pełni wykazała się swoim profesjonalizmem i rzetelnością wykonanych usług. Jedzenie jak również obsługa w pełni zaspokajała nasze oczekiwania. Menu było zawsze różnorodne, nasi goście chwalili je za smak oraz co ważne było bardzo elegancko podane. Oceniając naszą współpracę z Cosmopolitan events&catering możemy zarekomendować jej usługi jako solidnego i rzetelnego partnera dbającego o dobry wizerunek zleceniodawcy.

Prezes
b.friend

Carlsberg

carlsberg

Dziękujemy firmie Cosmopolitan Events&Catering za współpracę przy okazji wynajmu barów mobilnych, które używamy podczas eventów dla naszych marek. Szeroka oferta barów oraz szybka i bezproblemowa obsługa pozwala nam z całą odpowiedzialnością polecić usługi firmy Pana Bartosza Ryszta wszystkim zainteresowanym.

Kierownik Promocji Sprzedaży
Carlsberg polska

SuperDrób

superdrob

Jest nam niezmiernie miło polecić usługi marki Cosmopolitan Events&Catering klientom poszukującym najwyżej jakości usług cateringowych oraz indywidualnego podejścia klientów. Elastyczne podejście oraz dbałość o wysoki poziom oferowanych usług było widoczne od pierwszego kontaktu mailowego do ostatniego gościa naszej uroczystości. Komunikacja z Panem Bartoszem była szybka i sprawna. Wybrane menu spełniło nasze oczekiwania zarówno pod względem estetycznym jak i smakowym Sympatyczna obsługa w postaci kelnerów, barmana oraz kucharza natychmiast reagowała na nasze potrzeby i zadbała o wysoki poziom uroczystości. Firma w swojej ofercie posiada także meble eventowe oraz bary mobilne co pozwala jej kompleksowo realizować różnego rodzaju wydarzenia.

Członek zarządu
SuperDrób

Godny zaufania partner cateringowy

Niniejszym pragnę udzielić referencji firmie Cosmopolitan Events&Catering za solidne i profesjonalne podejście do organizacji strefy gastronomicznej podczas dożynek w Bielawie. Strefa funkcjonowała do ostatniego gościa bez zarzutu, serwowane menu było estetyczne i co najważniejsze smaczne. Warta podkreślenia jest czystość panująca na terenie z strefy zajmowanej przez firmę Cosmopolitan oraz fachowy i sympatyczny personel. Polecam firmę Cosmopolitan jako godnego zaufania partnera cateringowego.

Iwona Siudzińska
Sołtys Bielawy

Walber Sp.z o.o

Z przyjemnością pragnę podziękować za perfekcyjną i profesjonalną obsługę naszych gości podczas spotkania naszych pracowników oraz klientów w siedzibie naszej firmy. Zaproponowane menu przez markę Cosmopolitan Events&Catering spełniło nasze oczekiwania. Nasi goście chwalili potrawy, zwłaszcza przekąski finger food które oprócz świetnego wyglądu dodatkowo bardzo nam smakowały. Aranżacja bufetów była nowoczesna a obsługa kelnerska bardzo pomocna i uśmiechnięta. Przy kolejnych uroczystościach w naszej firmie z pewnością skorzystamy z usług firmy Cosmopolitan, której usługi szczerze polecamy.

Prezes zarządu
Walber Sp.z o.o

Polpharma

polpharma

Serdeczne podziękowania dla zespołu Cosmopolitan Events&Catering za współpracę przy organizacji spotkań. Przygotowanie poczęstunku dla Szpitali było naprawdę proste dzięki firmie p. Bartosza Ryszta. Pan Bartosz wykazał się profesjonalnym podejściem i punktualnością co bardzo cenię, a dodatkowo nie zawiodłam się oddając decyzyjność jego osobie, trafił w 100% w gusta moje i odbiorców. Forma nowoczesnego podania i smak na poziomie bardzo zadowalającym. Miałam przyjemność kilka razy korzystać z pomocy Pana Bartosza w organizowaniu spotkań i wiem, że jest to firma do której będę wracała.

Polpharma

SCM Sp. z o.o.

monin

Bardzo dziękuję firmie Cosmopolitan Events & Catering za współpracę przy organizacji kolejnego już finału konkursu barmańskiego „Ultimate Monin Cup”. Zarówno bary mobilne, personel pracujący podczas eventu oraz sprzęt i realizacja multimedialna była na wysokim poziomie. Firma Cosmopolitan uczestniczyła przy tym wydarzeniu już po raz czwarty, a solidność oraz pełne zaangażowanie w powierzone zadania pozwala nam z całą odpowiedzialnością polecić firmę do tego typu wydarzeń.

SCM Sp. z o.o.

Radio Hobby

hobby

Bardzo dziękuję firmie Cosmopolitan Events&Catering za organizację strefy cateringowej podczas dwóch Gali Finałowych akcji „Bezpieczna podróż” organizowanych przez nasze radio Hobby 89,4fm. Zarówno sushi catering, bary mobilne oraz obsługa barmańska była na najwyższym poziomie. Solidność oraz pełne zaangażowanie w powierzone zadania pozwala nam z całą odpowiedzialnością polecić firmę Cosmopolitan do tego typu wydarzeń.

Radio Hobby

Cosmopolitan

Bardzo dziękujemy firmie Cosmopolitan Events&Catering za obsługę cateringową naszej redakcji podczas sesji fotograficznej w Warszawie. Wysoka jakość świadczonych usług, smak potraw, zawsze świeże i smaczne sushi pozwala nam z całą odpowiedzialnością polecić firmę Cosmopolitan Events&Catering jako operatora cateringowego.

Redaktor Naczelna
Cosmopolitan

Jestem zachwycona daniami, które podano

studenckie forum BCC

Jestem zachwycona daniami, które podano na Zjeździe Koordynatorów Studenckiego Forum Business Centre Club. Jedzenie było przede wszystkim ciepłe. Idealnie dobrane smaki, świetnie grały na podniebieniu. Posiłek był dopieszczony także jeżeli chodzi o jakość produktów, z których został wykonany. Najadły się też moje oczy, bo obiad był ładnie przystrojony. Do tego wszystko zamknięte w praktycznym pudełku, które nie przeciekało i łatwo się otwierało.

Paulina Mojsak

Agnieszka i Michał

Bardzo serdecznie polecamy ekipę Cosmopolitan Events&Catering, obsługiwali Nas i Naszych gości w tym ważnym dla Nas dniu i spisali się na medal. Barmani byli bardzo profesjonalni i potrafili zaspokoić gusta naszych gości. Menu serwowanych koktajli było urozmaicone a drinki smaczne i kolorowe. Polecamy wszystkim Młodym Parom, które chcą aby drink bar zagościł na ich weselu.

Agnieszka i Michał

VIA MODA INDUSTRIAL

Pragnę serdecznie podziękować firmie Cosmopolitan Events&Catering za bardzo udaną współpracę podczas eventów organizowanych przez ViaModa Szkołę Wyższą w Warszawie. Zarówno ja jak i nasi goście byliśmy pod dużym wrażeniem organizacji i profesjonalizmu Państwa Firmy. Współpraca z Panem Bartoszem Rysztem układała się pomyślnie już od pierwszego kontaktu mailowego. Wysyłane przez nas zapytania spotykały się z szybkimi a co najważniejsze ciekawymi i rozsądnymi cenowo propozycjami. Szeroki wachlarz usług firmy Cosmopolitan pozwolił podczas jednego z eventów na zapewnienie nam oprócz mobilnych barów, barmanów i zjawiskowych hostess – także nagłośnienia oraz oświetlenia. Z pełnym przekonaniem rekomenduję Cosmopolitan Events&Catering jako firmę wiarygodną i gwarantującą wysoki poziom świadczonych usług.

Via Moda Szkoła Wyższa

Podziel się opinią na temat współpracy z naszą firmą

Wymagane

Jak masz na imię?
Jaki jest Twój adres email?
Jaka jest nazwa Twojej firmy?
Jaki jest adres strony Twojej firmy?
Tytuł Twojej referencji.
Co o nas myślisz?